Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Witamy w krainie zabawy i uśmiechu! 
Mamy świetną wiadomość dla wszystkich dzieci i ich rodziców, z myślą o was stworzyliśmy wyjątkową linię zabawek Dumel Discovery. Czas zapomnieć o smutku i nudzie! Wkrocz w świat zabawy, która pomoże rozwinąć zdolności Twojego dziecka. 
Mając na uwadze rozwój poznawczy, motoryczny oraz muzyczny dzieci, nasze zabawki uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin oraz dźwięków i melodii. Nie mogliśmy jednocześnie zapomnieć o walorach użytkowych w postaci zabawy, takiej jak zgadywanki, skojarzenia oraz zabawy pamięciowe. Większość naszych produktów jest świetną propozycją spędzenia czasu dla całej rodziny. Zdajemy sobie sprawę, że w rozwoju dziecka cenne jest zaangażowanie nie tylko dziecka, ale przede wszystkim rodzica. 
Marka Dumel Discovery to także wysoka jakość oferowanych produktów gwarantowana poprzez staranny dobór partnerów produkcyjnych dla firmy Dumel. Naszymi partnerami mogą zostać tylko ci producenci, którzy są otwarci na indywidualne potrzeby oraz rozwiązania dedykowane wyłącznie na Polski rynek.
Wszystkie oferowane przez nas zabawki możecie Państwo zobaczyć w naszym specjalistycznym, stacjonarnym sklepem dziecięcym o powierzchni 500m2. Od początku istnienia starannie dobieramy asortyment oferowany naszym klientom starając się zaoferować produkty najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Dlatego też od lat proponujemy zabawki marki Dumel dbając o prawidłowy rozwój dziecka i edukację poprzez zabawę.
Poniżej znajdziecie Państwo mapkę dojazdu do naszego sklepu.
Serdecznie zapraszamy.
pixel